Ex-libris
Id: 412204
litografie/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1763x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 050 Kč