František I.
Id: 236901
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 46 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámová
zobrazeno: 1932x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
18 000 Kč