Galantní scéna
Id: 2308
litografie/papír, č. 67/75, velikost tisku 37 x 48 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorem popsáno, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2852x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 100 Kč