Grand Bazaar
Id: 106109
litografie/papír, velikost tisku 53,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 34/100, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5682x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč