Hasič
Id: 132703
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1920x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 277 Kč