Hostina
Id: 132704
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1687x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč