Hra
Id: 400603
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 17 x 21 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1555x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč