Hudbymilovné myši
Id: 90026
litografie/papír, velikost tisku 39 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 4/50, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO
zobrazeno: 2868x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 500 Kč
Příhozy: 51