Hvězda kouzelníků
Id: 417704
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7382x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč