Ilustrace
Id: 52601
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4952x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 48