Instruktor lyžování se svými přáteli
Id: 194804
litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 41 cm, signováno a číslováno ve spodní části, autorsky popsáno, datováno a signováno ve výřezu na zadní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2748x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 53