Jízda
Id: 183005
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 23 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 31/70, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1324x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč