Jonatán
Id: 434802
tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1157x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč