Karneval v Benátkách
Id: 443101
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno
zobrazeno: 3469x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč