Klaun
Id: 1873
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 14545x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 94