Kočka
Id: 382103
litografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno
zobrazeno: 2301x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 501 Kč