Kočka
Id: 446101
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2183x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 69