Kočka a pták
Id: 412202
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 16360x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 200 Kč