Kocour
Id: 80403
litografie/papír, velikost ve výřezu 40 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole 1/15, paspartováno, zaskleno, rámováno, ve vrchní části litografie natržená
zobrazeno: 7783x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 100 Kč