Konvolut dvou kusů
Id: 231014
litografie/papír, rozměry listů 16,5 x 12,5 cm a 21,5 x 15 cm, vše značeno, paspartováno, rámováno,po
zobrazeno: 1565x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 001 Kč