Konvolut třinácti kusů
Id: 223209
kombinovaná technika/papír, návrhy edičních plánů a samostatné kresby různých velikostí, jedna kresba značena a datována, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 5423x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
13.1.2020, 21:03:00
26.12.2019 | 0:54 | 8 000 Kč |