Kouřová
Id: 57301
pastel/papír, rozměr 35 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 7677x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
285 000 Kč
Příhozy: 66