Kouzelník
Id: 193609
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno 39/75 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 6004x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
29 100 Kč
Příhozy: 63