Královna ze Sáby
Id: 205901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 21 cm, značeno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
zobrazeno: 6927x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč