Královna ze Sáby
Id: 398301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1899x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč