Krasojízda
Id: 487702
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3303x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 500 Kč