Krysař
Id: 392604
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 29,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2700x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 48