Kuřák
Id: 202219
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
zobrazeno: 2373x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 55