Kuřák
Id: 1243
litografie č. 33/35, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2297x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč