Léto pro kočku
Id: 429101
litografie - autorský tisk/papír, rozměr listu 27 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2664x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč