Loutkové představení
Id: 110901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 64/70, lehce zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6441x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 550 Kč