Mach a Šebestová
Id: 400604
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 979x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
28 000 Kč