Mach a Šebestová
Id: 478202
ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 11,5 x 15 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1121x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč