Mach a Šebestová
Id: 30301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 13/55, papír lehce poškozen, pasparotávno, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 28673x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 58