Mach a Šebestová
Id: 41001
akvarel/papír, velikost listu 58 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 16.7.96, věnování, zaskleno, rámováno, zcela původní stav
zobrazeno: 8420x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 93