Malíř a kůň
Id: 117201
litografie/papír, rozměr tisku 37,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole "autorský tisk", zaskleno, rámováno
zobrazeno: 15749x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 100 Kč