Malířka
Id: 458102
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1907x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
37 500 Kč
Příhozy: 54