Marťanský dopoledník - já háčkuju
Id: 178405
kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost kresby 21 x 13,5 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3193x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
29 400 Kč