Marťanský dopoledník - V lavici
Id: 77504
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 25,8 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora
zobrazeno: 4023x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
50 000 Kč