Monsieur Pantalon
Id: 415202
litografie/papír, rozměr listu 21,5 x 11 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3456x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč