Mořská panna
Id: 415204
litografie/papír, rozměr listu 21,5 x 10,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3589x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 100 Kč