Mozart
Id: 401610
lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7000x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč