Muž s cigaretou
Id: 486101
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 12 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 370x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč