Muž s kocourem
Id: 489201
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 1535x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč