Myší král
Id: 210202
litografie/papír, rozměr tisku 48,5 x 37,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 2264x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
22 100 Kč