Na procházce
Id: 158802
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 29 x 29 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1440x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč