Návštěva z Londýna
Id: 468701
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4001x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 59