Nejkrásnější otrokyně světa
Id: 454607
kompletní soubor šesti litografií, specifikace všech děl: litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. 1) Gina Lollobrigida, 2) Marlene Dietrich, 3) Claudia Cardinale, 4) Giulieta Masina, 5) Josephine Baker, 6) Pablo Picasso
zobrazeno: 2499x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
14 000 Kč