Nejlepší číslo cirkusu Medrano
Id: 83802
litografie/papír, velikost tisku 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, uprostřed dole věnování, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2226x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč