Opička
Id: 390103
kombinovaná technika/ultrafán/fáze z filmu, rozměr ve výřezu 18 x 31, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5981x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 500 Kč
Příhozy: 56